Ultralekkie szczoteczki!

Ultralekkie szczoteczki!

Jordan Ultralite to nasza nowa, innowacyjna seria szczoteczek do zębów inspirowana skandynawskim, aktywnym stylem życia.

Same szczoteczki przywodzą skojarzenia ze sprzętem sportowym przeznaczonym do dyscyplin, w których lekkość odgrywa kluczową rolę. Nowość polega nie tylko na szkieletowej konstrukcji rączki – choć ta w największym stopniu kontrybuuje do niezwykle niskiej wagi szczoteczki, Jordan Ultralite waży zaledwie 9,2 g. Do wyprodukowania szczoteczki wykorzystujemy do 50% mniej plastiku niż w przypadku szczoteczek o litych rączkach, a plastik którego używamy pochodzi w 100% z recyklingu.

Na szczególną uwagę zasługują też parametry włosia – ma przekrój sześciokątny, ponadto jest bardzo cienkie -  ma zaledwie 0,01 mm szerokości, co ułatwia precyzyjne dotarcie do przestrzeni międzyzębowych.Kąt nachylenia włosia został wybrany zgodnie z anatomiczną budową zębów, dla zapewnienia możliwie najwyższej skuteczności i łatwości w szczotkowaniu.

Nowe szczoteczki dostępne są w niespotykanych do tej pory konfiguracjach kolorystycznych pokreślających unikalną konstrukcję, można też dokonać wyboru na podstawie twardości włosia – dostępne warianty to Medium, Soft i Ultrasoft. Tak jak w przypadku wielu innych produktów marki Jordan przygotowaliśmy korzystne opakowania podwójne -  decydując się na nie konsument kupuje dwie szczoteczki, uzyskując niższą cenę za produkt.